محل تبلیغات شما

تقريبا از وقتي كه شروع كردم به توليد محتواي مناسب نسبت به توانايي خودم ، شعر هاي خودم را در صفحه اينستاگرامم منتشر ميكردم ،  خواندن الف تا ي يك شعر ١٤ بيتي حداقل ٢ دقيقه زمان ميبرد تا جان مطلب  را بتواني درك كني و از آن لذت ببري ، اما به محض آپلود شدن  تصوير و متن ، در كسري از زمان  تعداد زيادي لايك روي صفحه گوشي نقش ميبست ، و قطعا در خوشبينانه ترين  حالت قبل از اينكه متن  را بخوانند  اقدام  به لايك كردن متن ميكنند .

دقيقا  همين قدر چندش  آوره اين موضوع كه عادت هاي بد ما آنقدر  رشد كرده كه بايد سالها رنج برد تا خرد و انديشه اي جديد پديد آورد . 

چه بسا كه با اين همه فرو رفتگي در باتلاق روزمره مي. هنوز هم هر وقت ماهي را از اب بگيري تازه است .

وبلاگ نويسي را ترجيح ميدم نسبت به شبكه هاي اجتماعي  به چند دليل 

اول اينكه صفحه وبلاگ شخصي يك نوع ارامش خاصي در ان حاكمه و از ان همه هياهو و زرق و برق اينستاگرام و امثالهم  به دوره  و تمركز بهتر و حص بهتري داره در آن  انتشار مطلب 

دوم اينكه ،  انتشار مطالب در وبلاگ كار را به صورت تخصصي  به ديكران اراىه ميكند و همچنين  از وجه خاص تري نسبت به روزمره گي هاي صفحات اجتماعي  بر خوردار ميباشد

و در اخر  وبلاك نويسي يك نيروي محركه ميباشد تا اين حس خوب نوشتن مداوم و منظم را در خود تقويت كنيم .

دبل كليد هاي روي صفحه هاي اجتماعي

عاشقانه هاي من براي تو

رستم رسولی چگونه نویسنده شد

، , به ,كه ,صفحه ,وبلاگ ,متن ,نسبت به ,هاي اجتماعي ,را در ,روي صفحه ,خاصي در ان

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دفتر ازدواج کرج سردفتر دکتر محسن کردبچه